Polityka

Rozmowa z Jackiem Władysławem Bartyzelem

 

 

Jacka Bartyzela teksty warto czytać. Można też Go posłuchać w rozmowie ze mną:

Jacek wystąpił z Nowoczesnej przed miesiącem. Czy zrobił słusznie? Czy więcej dokona poza tą partią? Czy mógłby więcej dokonać pozostając w niej?

Nie wiem, zobaczymy.

Myślę, że wszyscy Członkowie .N powinni poznać powody dlaczego Jacek uważa, że nasza partia już się skończyła stając się małą przystawką Platformy.

Jacek jest przekonany, że w najbliższym czasie (przed wyborami do Parlamentu UE) powstanie partia liberalna, która zbierze kilkanaście procent głosów zabierając je Platformie, .N, Kukizowi i Korwinowi. Przyznam się, że w momencie gdyby taka partia powstała, miałbym dylemat, czy się do niej z .N nie przenieść. Na razie jednak .N (nawet rozmyta w PO) stwarza (IMHO) największą szansę na uratowanie Polski przed Polexitem i przed totalną katastrofą ekonomiczną.

Szansa ta jednak zostanie wykorzystana przy spełnieniu wielu warunków- wiele z nich Jacek wyartykułował, ale, z racji czasu (bateria w kamerze się wyładowała!) nie wszystkie.

Mam nadzieję, że nagrana rozmowa da nam wszystkim do myślenia, a także spowoduje, że wiele rzeczy, o których Jacek mówił, stanie się przedmiotem dyskusji nie tylko wewnątrz .N, ale i na innych forach.

 

Michał Leszczyński

tagi

Informacje

Nadchodzące wydarzenia

There are no upcoming events at this time.

db8a943da55433f81b3c6b3a8557ebfb@@@@@@@