Kultura

Ratujmy Polskę

Prawie 30 lat żyjemy już w wolnej Polsce. Stało się jednak coś koszmarnego, co jest prawdopodobnie najważniejszym problemem naszego kraju. Problemem prawie nie do rozwiązania.

Mieliśmy w Polsce kolejne wybory, w których wygrywała Unia Wolności, AWS, SLD, PSL, PiS, PO. Jedni się z wyników wyborów cieszyli, drudzy martwili, ale nikt nie kwestionował ważności i legalności wyborów. Aż do momentu kiedy Prezes Kaczyński zaczął sugerować, że wybory są fałszowane. Dodatkowo, doszło do tego  wstrętne kłamstwo smoleńskie sugerujące, że premier Tusk z prezydentem Putinem zabili 96 osób tylko po to, żeby się pozbyć największego na świecie męża stanu, brata Prezesa.

Dodajmy jeszcze moralnie wątpliwe, ale skuteczne, rozdawnictwo nie swoich pieniędzy (500+, niższy wiek emerytalny) i mamy w Polsce Suwerena, który nigdy nie zaakceptuje wyników wyborów, w których nie wygra PiS. Nie zaakceptuje, bo trudno akceptować wybór morderców, złodziei, oszustów, nawet jeżeli jest to wybór demokratyczny. Akceptuje za to łamanie prawa przez rządzących, bo cel uświęca środki- walka z przestępcami wymaga często środków nadzwyczajnych. Brudny Harry walczy z bandytami metodami nieprawnymi, ale odnosi sukcesy i widz go kocha.

Z drugiej jednak strony tyle samo ludzi jest przerażonych tym, co PiS wyprawia- łamie prawo, kradnie na potęgę (np., poprzez mianowanie niekompetentnych prezesów różnych spółek), wyprowadza nas z Unii, wprowadza kato-taliban, ogłupia dzieci, fałszuje historię. Ta część Polaków też nie zaakceptuje wyników wyborów, w których wygra PiS. Nie zaakceptuje, bo trudno akceptować wybór oszustów, złodziei, a nawet zdrajców działających na rzecz Rosji.

Mamy w Polsce dwa plemiona, które coraz bardziej stają się wrogie. Demokratyczne wybory niewiele zmienią, bo DEMOKRATYCZNE WYBORY MAJĄ SENS TYLKO WTEDY KIEDY WSZYSTKICH LUDZI COŚ SILNIE ŁĄCZY.

Do pewnego momentu łączyło nas poczucie, że jesteśmy Polakami. Do momentu, kiedy Ojciec Rydzyk i Prezes Kaczyński nie oznajmili, że są Polacy prawdziwi i ludzie jedynie polskojęzyczni. Suweren jak usłyszał, że jest lepszy od innych, poczuł się wspaniale, ale mógł się tak poczuć dzięki kłamstwu smoleńskiemu i propagandzie ośmiorniczkowej bazującej na przestępczych nagraniach prywatnych rozmów.

Gorszy Sort, oskarżany o morderstwa, kłamstwa, złodziejstwa, zamknął się w sobie, bo taka jest prosta psychologia człowieka. Jak jest on niesłusznie oskarżany bez żadnych dowodów winy, to przestaje z oskarżającym się zadawać.

I tak PiS razem z Kościołem doprowadzili do pęknięcia Polski na dwie części. Pęknięcia tego nie załatają politycy. Kaczyński, Morawiecki, Schetyna, Lubnauer, czy Kukiz choćby robili, mówili i pisali najmądrzejsze rzeczy nic nie wskórają.

Rów między dwiema Polskami mogą zakopać jedynie Ludzie Kultury i Nauki. Zakopywanie jednak musi odbywać się po obu stronach. Jeżeli będzie po jednej, to z drugiej strony poszerzanie rowu będzie szybsze niż zakopywanie z pierwszej.

W chwili obecnej pewnie z 90% Ludzi Kultury i Nauki  jest po stronie Gorszego Sortu. Jeżeli nie zdobędą się Oni na przeskoki przez rów i namawianie Suwerena, żeby zaczął zasypywać rów po swojej stronie, to czarno widzę przyszłość Polski.

Dlatego apeluję do Ludzi Kultury i Nauki: stwórzmy ogólnopolski ruch Ratujmy Polskę przed Podziałem.

 

PS Na obrazku jest obraz Rafała Olbińskiego.

Michał Leszczyński

tagi

Informacje

Nadchodzące wydarzenia

There are no upcoming events at this time.

e1bb96d193bb04450d951932a45442ac3333333333333333333333333