Lesznowola Sport, Rekreacja, Turystyka

Aqua Park w Mysiadle

Od paru lat pojawia się wizja Aqua Parku w Mysiadle. Miałby on nie tylko funkcję rekreacyjną, ale i pozwalałby na odprowadzenie deszczówki, która jest utrapieniem mieszkańców Mysiadła i Nowej Iwicznej. Piwnica domu niżej podpisanego była zalana już kilka razy mimo najrozmaitszych zabezpieczeń.

O szczegółach można przeczytać tutaj:

http://www.nadwisla.pl/index.php?pokaz=tekst&id=3953

a także na FB:

https://www.facebook.com/AquaParkWMysiadle

Podejrzewam, że w czasie kampanii do wyborów samorządowych, Kandydaci (także Nowoczesnej!) będą nam obiecywać, że taki wspaniały Aqua Park powstanie. Pytanie jednak, skąd wziąć na to kasę?

Koszt takiego parku to pewnie około 50 mln zł. Ze względu na fakt, iż byłaby to inwestycja ratująca przed zalewaniem, kilkadziesiąt procent tej sumy można byłoby pokryć z Funduszy Strukturalnych, pod warunkiem jednak, że dalej będziemy w Unii. Pozostałą sumę może dałoby się uzyskać przez przedsprzedaż biletów. Z mojej strony deklaruję, że kupiłbym bilety na 5 lat naprzód raz na miesiąc, co daje 5x12x50 zł= 3000 zł. Kilka tysięcy takich chętnych i mielibyśmy Aqua Park! Ale może jest inwestor, który byłby takim parkiem zainteresowany?

 

Michał Leszczyński

tagi

Informacje

Nadchodzące wydarzenia

There are no upcoming events at this time.

adc2b1aa172215d84acf8d00433f0c65}}}}}}}}}}}}}}